Në pritje të fëmijës së parë, futbollisti i kombëtares i jep fund beqarisë

Taulant Xhaka, futbollisti i kombëtares shqiptare, i ka dhënë sot fund beqarisë.

Ai i ka propozuar të dashurës së tij që në verën e 2019. Por çifti ka preferuar të mos bëjë një dasmë.

Ai ka publikuar lajmin në rrjetet e tij sociale, teksa nënshkruajnë dokumentin e celebrimit.

Arbnora Nuredini, tashmë zyrtarisht bashkëshortja e tij, është në muajt e fundit të shtatzënisë.

LEXO DHE :  Rrugëtimi dhe mbrojtja e hebrenjve nga shqiptarët


“ MR. & MRS. XHAKA ” shkruan futbollisti në instagram krah fotove.

Së fundmi, shumë çifte të njohura, nuk kanë preferuar të bëjnë dasma, siç mund të jemi mësuar të shohim shpesh, por kurorëzojnë dashurinë e tyre në ceremoni të thjeshta./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.