Mozzik këngën e fundit ia dedikon Loredanës: Lakmitare!

Mozzik dhe Tayna kanë hedhur në treg bashkëpunimin e tyre të parë. Projekti i tyre muzikor titullohet “Edhe ti” dhe që në orët e para të publikimit ka marrë mijëra klikime.

Teksti i këngës është mjaft i qartë dhe neve mendja na ka mbetur te fjalët e Mozzik: “Lakmitare ke menduar se dashnia është veç pare”.

Këto fjalë duket se lidhen drejtpërdrejt me ish-partneren e Mozzik, Loredana Zefin.

LEXO DHE :  Aulona Musta poston foto me të bijën: Ne jemi shoqe të ngushta!

            Jo vetëm ne, por edhe fansat janë të bindur se ky është një diss për Loredanën dhe  teksti i këngës së re flet shumë./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.