Minuta e ’90/ Manaj shënon golin e katërt ndaj Moldavisë

Në minutën e ’90, Rei Manaj ka shënuar golin e katërt, ndaj skuadrës moldave.

Në minutën e ’40 Trashi shënon golin e tretë.  Në minutën e ’34, Bare ka shënuar golin e dytë.

Ndërsa në minutën ’21, Sokol Cikalleshi ka shënuar golin e parë ndaj Moldavisë./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  5 mënyra të thjeshta si të luftoni lodhjen

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.