Meta takim me Bashën, në Presidencë

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zhvilluar sot një takim me kreun e opozitës, Lulzim Basha, në Presidencë.

Mësohet se takimi që ka zgjatur rreth një orë ka pasur në fokus krizën politike, kurse detajet se për çfarë është diskutuar, nuk janë bërë të ditura ende./E.B-dritare

LEXO DHE :  Meta ndjek ndeshjen nga shtëpia, me macën e tij

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.