Meta sot takim me krerët e partive të opozitës jashtëparlamentare

Presidenti Ilir Meta do të zhvillojë sot një takim me kreun e Partisë Demokratike Lulzim Bashën dhe krerët e partive të opozitës jashtëparlamentare. Takimi pritet të nisë sot në orën 09:00 në Presidencë.

LEXO DHE :  Tërmeti/ Ekspertët: Shkelja e rregullave të ndërtimit shtoi dëmet

Kujtojmë se 3 ditë më parë, Meta iu drejtua me një ftesë krerëve të partive opozitare, ku i ftonte në një takim për të diskutuar mbi situatën aktuale në vend./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.