Na ndiqni edhe në

Marrëdhënie

Meghan Markle lakuriq! Shikoni fotot që Buckingham Palace donte të mbante të fshehta

Meghan Markle lakuriq! Shikoni fotot që Buckingham Palace donte të

Princesha e ardhshme vjen e filmuar topless me një celular. Ajo bën selfie  dhe xhiron video me miqtë në plazh. Imazhe shumë të nxehta ...

Pallati Buckingham do të kishte preferuar të mbeteshin sekrete këto imazhe. Veçanërisht në prag të martesës me princin Harry të Anglisë. E megjithatë ...sekreti del në shesh nga revista italine “OGGI”.

Dritare.net sjell këto foto për ju. “Herët ose vonë ata do të dilnin nga mjegulla e internetit. Dhe pastaj, ndoshta më mirë përpara martesës se pas, kur Meghan Markle të jetë Princeshë dhe një anëtare e familjes mbretërore”, shkruan revista italiane. Në Britaninë e Madhe, gazetat dhe faqet e internetit kanë qenë shumë të kujdesshëm për t'i botuar ato.

Këto foto janë bërë pak para se aktorja e "Suits" të takonte princin e saj. Ato datojnë në qershor të vitit 2016, ndërkohë që çifti është takuar në Londër një muaj më vonë. Kensington Palace ka hedhur poshtë, jo zyrtarisht kërkesat për një koment, duke deklaruar se kjo është një vepër e falsifikuar. “Kjo nuk është Meghan”,- thanë ata. Megjithëse ekspertët e fotografive thonë se ka disa elementë që vërtetojnë autotencitetin e tye. V.D/Dritare.net/