Marina Vjollca tregon mënyrën sesi të largoni lodhjen pas pune!

Moderatorja Marina Vjollca pas një pauze të gjatë, ka lajmëruar se tani shpejt do ta shohim sërish në ekran. Sigurisht, televizioni është në punë me përgjegjshmëri të madhe dhe me lodhje pa fund, por Marina e ka gjetur mënyrën sesi ta largojë gjithë stresin e lodhjen.

Përmes një video në Instastory, ajo tregon se lodhjen e largon vetëm me “Slime”, një lloj produkti për të luajtur fëmijët, i bërë me material çëmçakëzi.

LEXO DHE :  A është mirë të kesh shokun, koleg pune? Ja çfarë thotë shkenca!

Pas një kërkimi që bëmë ne të dritare.net, rezulton se sot ‘Slime’ përdoret dhe si një lojë kundër stresit dhe lodhjes.

Funksioni i tij thelbësor është, të heq mendjen nga gjërat që ju shqetësojnë dhe të qetësojë nervat tuaja. E vetmja gjë që duhet të bëni është ta mbani në pëllëmbën e dorës, siç bën Marina, dhe ta shtrydhni atë në mënyrë të përsëritshme./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.