Na ndiqni edhe në

Arkiv

Lirohet nga burgu ish-drejtori i ALUIZNI, Arben Isaku

Lirohet nga burgu ish-drejtori i ALUIZNI, Arben Isaku
Është liruar nga burgu me garanci pasurore ish-drejtori i ALUIZNI-it Arben Isaku. Isaku ishte mes dhjetëra të arrestuarve, pas tërmetit të 26 nëntorit, në Durrës dhe u vu në pranga për shpërdorim detyre lidhur me legalizimet që kishin bërë zyrtarë të ALUIZNI-t./K.C/dritare.net