Largimi nga Top Channel, reagon Albana Osmani

Kohët e fundit po flitet në media se moderatorja Albana Osmani, pas 15 vjetësh, do të largohtet nga Top Channel.

Në lidhje me lajmet që kanë qarkulluar moderatorja nuk ka reaguar, ndërsa së fundmi i është përgjigjur pyetje së një fansi në Instagram.

“A janë të vërteta këto që kanë shkruar portalet së fundmi?”, e pyeti njëri nga fansat, Albanën.

LEXO DHE :  Kujtimet e Nexhmije Hoxhës/Nga jeta ime në një dhomë, në Laprakë

Ajo u përgjigj duke i thënë: “Unë them gjithmonë ‘mos u merrni me llafe’. Njerëzit e mëdhenj janë ata që bëjnë diferencën nisur nga gjëra të vogla. Unë çmoj profesionistët dhe njerëzit besnik përreth meje”.

Albana Osmani gjithashtu ka folur dhe për planet e saj në televizion, ajo ka thënë se po shikon propozimet e deritanishme./E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.