Na ndiqni edhe në

Sport

Kush është problem i madh për Realin para ndeshjes me Juventusin

Kush është problem i madh për Realin para ndeshjes me Juventusin

Reali i Madridit luan sot në Torino përballë Juventusit ndeshjen e parë çerekfinale të vlefshme për Champions League.

Megjithatë, më shumë sesa ndeshja e sotme, trajneri Zidane e ka mendjen diku tjetër.

Objektivi i Zidanit në këto momente nuk lidhet vetëm me fushën e lojës, por edhe me gjetjen e një spiuni që ekziston në dhomat e zhveshjes.

“Mundo Deportivo” shkruan se Zizu është i pakënaqur që formacionet me të cilat luan Reali gjenden nga media dhe gjatë kësaj kohe kërkon të zbulojë se cili është personi që ka komunikim me gazetarët.

Ndeshja e sotme mes Juventusit dhe Realit luhet në orën 20:45./d.m-dritare.net