Kosova mposht 2-0, Malin e Zi

Kosova ka mposhtur Malin e Zi, me 2 gola të shënuara në pjesën e parë të ndeshjes.
Kjo fitore e ngjit Kosovën në kuotën e 11 pikëve, në vendin e tretë në grupin A, një pikë poshtë Republikës çeke./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Emërimet në Gjykatën Kushtetuese/ Meta-deputetëve: Lexoni nenet dhe veproni pa humbur kohë!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.