Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Klubi i Teutës dhuron për të prekurit nga tërmeti, fitimet nga ndeshja më Skënderbeun!

Klubi i Teutës dhuron për të prekurit nga tërmeti, fitimet

Klubi i Teutës, përmes një postimi në Facebook, kanë bërë me dije se të gjitha fitimet nga ndeshja e javës së 14-të me Skënderbeun, do të shkojnë në ndihmë të familjeve të prekura nga tërmeti i datës 26 nëntor.

#përDurrësin?❤️

Klubi i Futbollit “Teuta” ka vendosur të dhurojë të gjitha fitimet e ndeshjes të javës së 14-të ndaj Skënderbeut në ndihmë të familjeve të prekura nga tërmeti i datës 26 nëntor.

Bashkohuni dhe ju në këto ditë të vështirë le të bëhemi bashkë e të ndihmojmë Durrësin tonë të, prekur nga tërmeti! Zoti ju bekoftë të gjithëve!”, shkruan klubi i Teutës./E.B-dritare.net