Këto janë veshjet më të pëlqyera, për vjeshtë!

Vjeshta a qenë shumë e mbushur me lajme mode, duke marrë parasysh edhe Javët e Modës. Pavarësisht kësaj, përsëri, çdo vajzë, është e pangopur për të blerë rroba të eja.dritare.net j sjell disa nga veshjet, që shumica e blogereve të njohura, kanë zgjedhur të veshin më së shumti. Shiko në galerinë më poshtë, kombinimet, veshjet dhe aksesorët e preferuar./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Video/ Pasagjeri godet me grushte shoferin e urbanit, në Tiranë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.