Këto janë trendet e fundit të syzeve të diellit!

Thoni lamtumirë të gjithë modele të syzeve që keni pasur deri më tani. Dritare.net ju sjell modelet më të fundit, që do t’i shihni përgjatë gjithë verës.

Disa modele mund të jenë të njohura, por ata janë ripërtërirë me ngjyra të reja.

LEXO DHE :  Meta ia doli!

Për të parë se cilat janë modelet e fundit, shkoni galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.