Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Këto foto tregojnë si stili i Meghan Markle ka ndryshuar, që kur u bë pjesë e mbretërisë!

Këto foto tregojnë si stili i Meghan Markle ka ndryshuar, që kur

Të jesh aktore Hollywood-i dhe të bëhet Dukeshë e Sussex, është një gjë jo e vogël dhe ndryshimet që ndodhin në jetë vërehen lehtësisht. Në momentin që jeni pjesë e mbretërisë, ju duhet të ndiqni rregullat e protokollit mbretëror. Një rregull i padiskutueshëm është kodi etik i veshjes, duke mos zbuluar shumë trupin.

Dritare.net ju sjell disa foto në galerinë më poshtë, që tregojnë sesi stili i Meghan Markle ka ndryshuar, që kur është bërë pjesë e familjes mbretërore./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria, klikoni këtu