Këta janë vipat turq që agjërojnë!

Me ardhjen e muajit të Ramazanit të gjithë janë bërë gati që të agjërojnë. Edhe vipat turq janë futur tek njerëzit që do të agjërojnë. Dritare.net ju sjell disa nga vipat turq që do të jenë larg profesionit të tyre, aktrimit për të mbajtur agjërim./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Sekuestrohen 80 mijë paketa cigaresh në Han të Hotit

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.