Kelvi Kadilli: Motrat Vjollca nuk janë prezantuese, nuk kanë aftësi

I ftuar në ThumbOn, moderatori Kelvi Kadilli, dha një koment në lidhje prezantueset Marina dhe Luana Vjollca. Biseda nisi marrë shkas nga ‘debati virtual’, në lidhje me postimin në faqen e instagramit të revistës së Alketa Vejsiut, ku u përmendën motrat Vjollca dhe Xhemi Shehu.

Kelvi tha se për të nuk kishte kuptim që Marina të ironizojë Alketa Vejsiun.

“Është njësoj si të flas unë për Ardit Gjebrenë”.

Më tej ai tha se:

LEXO DHE :  Kryemadhi: 2020 është viti i fitores, të bëhemi bashkë për të rrëzuar Rilindjen!

“Nuk mendoj se janë prezantuese, as njëra as tjetra. Nuk kanë ndonjë aftësi për të prezantuar. Luana është e lezetshme, është mësuar gjatë rrugës. Nuk mund të them që është një ‘show girl’, se është fjalë e madhe, por nuk ka si Luana tjetër në Shqipëri. Kjo sepse është ambicioze, e zgjuar dhe punon shumë. Çdo gjë e bën vetë, dhe këtë e kam parë”, tha Kelvin në ThumbOn./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.