Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

'Ju vraftë zoti po votuat', Rama nxjerr videon e modifikuar të mallkimit të Neritan Cekës

'Ju vraftë zoti po votuat', Rama nxjerr videon e modifikuar

Kryeministri Rama ka shpërndarë në Facebook një video ku duken investimet bëra qeveria e tij si dhe kryebashkiakët e majtë, por befasia në atë video me ato foto aq të bukura është zëri i Neritan Cekës, i cili disa javë më parë mallkoi ata që do të shkonin në zgjedhjet e 30 qershorit.

“Zëri në këtë video është i intelektualit, profesorit, ambasadorit, komentatorit dhe faktorit n.c”, shkruan Rama krahas videos në Facebook./e.k-Dritare.net