Jonida Maliqi performon në ‘London Eurovizion Party’

Në vijën e performancave para netëve të festivalit evropian ‘Eurovizion’, përfaqësuesja e Shqipërisë, këngëtarja Jonida Maliqi, ka performuar në Londër këngën ‘Ktheju tokës’.

Në paraqitjen e  në “London Eurovision Party 2019”, Jonida Maliqi është mirëpritur nga publiku të cilët kanë kënduar bashkë me këngëtaren.

LEXO DHE :  Ja ku do të bjerë shi dhe dëborë sot!

Eurovizion do të mbahet në Telaviv të Izrealit, me datat 14, 16 dhe 18 maj, ndërsa Jonida Maliqi përfaqëson Shqipërinë në këtë festival me këngën ‘Ktheju tokës’./E.D-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.