Jondia Maliqi tremb Alketa Vejsiun. Shikoni reagimin e saj!

Edhe disa ditë na ndjanë nga festa e frikshme Halloween, por tashmë duket sikur të gjithë po e ndjejnë atmosferën, saqë kanë filluar duke trembur njerëzit.

Kështu bëri këngëtarja Jonida Maliqi, sonte. Ndërsa ndodhej në Aeroportin e Vienës,  Jonida ka trembun Alketa Vjesiun. Kjo e fundit u tremb aq shumë saqë bërtiti emrin Jonidës me dorë në zemër.

LEXO DHE :  I ati u nda nga jeta një vit më parë/ Ajola Xoxa: Asnjë përqafim nuk e zëvendëson dot tendin

Më pas ato filluan të qeshnin me të madhe dhe uruan Gëzuar Halloween./E.B-dritare.net

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

🤣🤣🤣 Erdhi Halloween🎃#Repost from @jonidamaliqi. Happy 🎃 @alketavejsiu @livimyftari @orsolamema #happymemories

Un post condiviso da Dritare.net (@dritare_net) in data:

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.