Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Jondia Maliqi tremb Alketa Vejsiun. Shikoni reagimin e saj!

Jondia Maliqi tremb Alketa Vejsiun. Shikoni reagimin e saj!

Edhe disa ditë na ndjanë nga festa e frikshme Halloween, por tashmë duket sikur të gjithë po e ndjejnë atmosferën, saqë kanë filluar duke trembur njerëzit.

Kështu bëri këngëtarja Jonida Maliqi, sonte. Ndërsa ndodhej në Aeroportin e Vienës,  Jonida ka trembun Alketa Vjesiun. Kjo e fundit u tremb aq shumë saqë bërtiti emrin Jonidës me dorë në zemër.

Më pas ato filluan të qeshnin me të madhe dhe uruan Gëzuar Halloween./E.B-dritare.net

Visualizza questo post su Instagram

??? Erdhi Halloween?#Repost from @jonidamaliqi. Happy ? @alketavejsiu @livimyftari @orsolamema #happymemories

Un post condiviso da Dritare.net (@dritare_net) in data: