Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ja urimi i Linda Ramës për 2020!

Ja urimi i Linda Ramës për 2020!
Edhe bashkeshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda Rama, ka uruar Vitin e Ri 2020.

Zonja Rama, duke postuar një foto të djalit të saj të vogël Zaho, dhe vajzës Rea, dhe djalit të madh të kryeministrit Rama, Gregut, shkruan: “Viti pamjeplote 20/20 ——— 20/20 in full vision!!!”./ I.M-Dritare.net