Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ja si do të jetë moti sot!

Ja si do të jetë moti sot!

Territori i vendit tonë do të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare gjatë orëve të para të ditës. Por mesdita dhe orët vijuese do të përmirësojnë motin duke bërë që kthjellimet të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat minimale dhe maksimale nga -8 gradë celsius deri në 9 gradë celsius./E.B-dritare.net