Ja si do të jetë moti sot!

Dita e sotme, do të jetë nën ndikimkin e vranësirave në të gjithë vendin. Pjesa e parë e ditës, do të mbizotërohet nga reshjet e shiut. Gjatë pasdites, moti do të jetë i kthjellët, pa shi, ndërsa në orët e darkës, parashikohet që reshjet të rinisin. Temperaturat do të luhaten në vlerat 2 deri 19 gradë celsius./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Ermal Mamaqi: Ku fle me fëmijët, më duket sikur fle me Van Damin

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.