Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ja si do të jetë moti në fundjavë!

Ja si  do të jetë moti në fundjavë!

Përgjatë kësaj fundjavë, moti do të jetë nën ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të pakta. Temperaturat e ajrit do të luhaten nga 3 gradë deri  në 26 gradë maksimumi. Të dielën në darkë parashikohet të ketë shira të herë pas hershëm, kryesisht në zonat malore./L.F-dritare.net