Ja kush janë ushqimet e preferuara të vipave!

E dini cilat janë ushqimet e preferuara të yjeve në botë? Ju ndoshta mund të mendoni që ata janë të gjithë të kujdesshëm dhe hanë vetëm sallatë dhe supë, por nuk është kështu. Ka nga ato që hanë pate të skuqura dhe hamburger, shihni më poshtë çfarë kanë dëshirë të konsumojnë përditë, pavarësisht se dietat nuk ua lejojnë gjithmonë.

LEXO DHE :  Foto nga dasma/ Martohet këngëtari Erik Lloshi

Michelle Hunziker-rizito me zaferano

Meghan Markle- fruta e deti

Mara Venier- lazanja

Kate Middleton-pulë e pjekur

Julia Roberts- tortë me pjeshkë

Jennifer Aniston- Nachos

Irina Shayk- perime në zgarë

Beyoncè-Hamburger dhe patate të skuqura

Belen Rodriguez- sallat me drithëra, luleshtrydhe dhe domate.V.D/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.