Ja kush janë njerëzit më të paguar në botë!

Një femër është personi më i paguar në botë.

Bëhet fjalë për, këngëtaren Taylor Swift, e cila është artistja më e paguar në botë.

Ajo u pasua nga dy anëtarë te Kardashianëve, mbretëresha e kozmetikës Kylie Jenner dhe reperi Kanye West.

Në listën vjetore të Forbes u përfshinë gjithashtu yjet e futbollit Lionel Messi, Cristiano Ronaldo dhe Neymar në top 10.

LEXO DHE :  Rama: Gati, projekti për Aeroportin e Vlorës

Gjithashtu në listë ishte këngëtari Ed Sheeran dhe banda e rrokut Eagles e viteve 1970, që filloi një turne në vitin 2018.

Ëest, burri i Kim Kardashian, u kthye në listë pas një mungese katërvjeçare.

Miliarderja Jenner mbajti vendin e dytë me 170 milionë dollarë. / I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.