Ja kush e fitoi ‘Topin e Artë’, në futbollin e femrave!

Leo Messi ka qenë ai që ka rrëmbyer trofeun e madh të “Topit të Artë”, për futbollin e meshkujve, ndërsa për futbollin e femrave ka triumfuar Kapitenia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Megan Rapione.

LEXO DHE :  Fabrika e çantave përfshihet nga flakët, 43 të vdekur në Indi

Ajo nuk ndodhej në sallë kur u dha çmimi, por dërgoi një përshëndetje me video nga SHBA-të./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.