Kush e bëri Bora Zemanin, të këndojë dhe kërcejë te “Kënga Magjike”!

Në natën e dytë gjysmëfinale, të “Kënga Magjike”, Bora Zemani na surprizoi të gjithë teksa doli të këndojë dhe kërcejë, nën melodinë e këngës, së Lele Pons, ‘Celoso”. E gjithë performanca e Borës, u shoqërua nga balerinët e Albi Nakos.

Por kush ishte muza që frymëzoi Borën për të kënduar dhe kërcyer? Këtë na e zbulon vetë Bora, përmes një postimi në Instagram.

LEXO DHE :  Koronavirusi/ Ja numri i fundit i të vdekurve në Kinë dhe Itali!

Mesa duket, muza e Borës është Ana Gjebrea, vajza e këngëtarit dhe moderatorit, Ardit Gjebrea. Përmes një fotoje me Anën, në Instagram, Bora tregon muzën e vogël, që i dha frymëzim.

“Kjo është e vogla që më bëri të këndoj! 😍 Ajo që na tregoi këngën e @lelepons dhe të gjithë menduam që është e duhura! #anagjebrea Të dua karamele 🍬 💞”

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.