Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ja Dukesha që refuzoi George Clooney, pasi e ftoi të kërcenin!

Ja Dukesha që refuzoi George Clooney, pasi e ftoi të kërcenin!

George Clooney ishte ndër meshkujt më të kërkuar deri në momentin kur Amal vodhi zemrën e tij, por ai vazhdon ende të jetë një ndër meshkujt më joshës.

Gjithsesi jo të gjitha femrat vdesin pas tij, pasi ai në dasmën mbretërore u refuzua nga Dukesha e Yorkut, Sarah Ferguson.

Apimages

George dhe Amal Clooney kanë qenë të ftuar në dasmën e princit Harry dhe Meghan, dhe sipas informacioneve George i kërkoi Dukeshës Sarah gjatë festës që të kërcenin, por ajo e refuzoi atë para të gjithëve.

Kjo gjë shkaktoi të qeshura për të ftuarit, por Geoge nuk është se u mërzit nga refuzimi i Dukeshës sepse ai kërceu me nusen, me Meghan Markle./D.M-Dritare.net