Ja Dukesha që refuzoi George Clooney, pasi e ftoi të kërcenin!

George Clooney ishte ndër meshkujt më të kërkuar deri në momentin kur Amal vodhi zemrën e tij, por ai vazhdon ende të jetë një ndër meshkujt më joshës.

Gjithsesi jo të gjitha femrat vdesin pas tij, pasi ai në dasmën mbretërore u refuzua nga Dukesha e Yorkut, Sarah Ferguson.

Apimages

George dhe Amal Clooney kanë qenë të ftuar në dasmën e princit Harry dhe Meghan, dhe sipas informacioneve George i kërkoi Dukeshës Sarah gjatë festës që të kërcenin, por ajo e refuzoi atë para të gjithëve.

LEXO DHE :  Meta: Asnjë vagabond ndërkombëtar nuk mund të më shantazhojë!

Kjo gjë shkaktoi të qeshura për të ftuarit, por Geoge nuk është se u mërzit nga refuzimi i Dukeshës sepse ai kërceu me nusen, me Meghan Markle./D.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.