Ja 10 pronarët më të pasur të klubeve në futboll!

Revista e famshme ekonomike “Forbes” ka publikuar sot listën me 10 pronarëve më të pasur të klubeve, bashkë me pasurinë përkatëse të tyre.

Andrea Agnelli i Juventusit dhe Zhang Jindong i Interit bëjnë pjesë në 10-shen e parë, ndërsa në krye janë pronarët e dy klubeve që nuk është se janë shumë të suksesshme./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Ngjela; Ndjekja penale e Ilir Metës, do t'i hapte negociatat me BE!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.