Ish-kryeprokurorja Katica Janeva kërkon t’i shpëtojë burgut, ofron 3 shtëpi

Ish-kryeprokurorja e Prokurorisë Speciale të Maqedonisë së Veriut, Katica Janeva tanimë është shkarkuar nga të gjitha funksionet publike, pasi ndodhet në paraburgim nën akuzën e korrupsionit për rastin “Zhvatja” që tronditi vendin.

Janeva ka kërkuar që të dalë nga paraburgimi, ndërsa ka garantuar se nuk do të arratiset dhe ofron si garanci apartamentet e vajzës dhe të birit dhe një apartament tjetër të një familjari të ngushtë .Ish- prokurorja speciale kërkon një masë më të butë për shkak të përkeqësimit të shëndetit në burgun Shuto Orizar në Shkup./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Revista People zbulon kush është mashkulli më seksi për 2019!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.