I vëllai në burg/Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Lushnjë

Pronari i një lokali është gjetur i vdekur, sot në mëngjes në Lushnjë. Ngjarja ndodhi në lagjen “Kadri Gjystri”. Sipas burimeve në media, vëllai i viktimës Enver Boriçi, Ben Boriçi ndodhet në burg. Ende nuk dihet nëse ngjarja ka lidhje me të, ndërsa policia po heton për zbardhjen e ngjarjes./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Papa apel katolikëve: Thuajini, kurrë më holokaustit

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.