Hetimet pas tërmetit/ Në pranga ish-kreu i INUK

Hetimet në Durrës, pas tërmetit, për të vënë përballë përgjegjësisë, përsa i takon sigurisë së godinave, vijojnë ende. Së fundmi, është dhënë një urdhër arresti për ish-kreun e Inspektoratit Ndërtimor Urbanistik, pranë bashkisë Durrës Artur Çela./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Tërmeti me magnitudë 4.9, flet sizmologu Llambro Duni

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.