Gjykata Kushtetuese përfundimisht nuk njeh Arta Vorpsin, publikon emrat e anëtarëve!

 

Në faqen zyrtare të Gjykatës Kushtetuese të Shqipërisë, janë publikuar edhe emrat e anëtarëve të Gjykatës.

Kështu, përfundimisht GJK, nuk ka njohur Arta Vorpsit e konsideruar si e emëruar nga Parlamenti si anëtare, pasi emri i saj mungon, ndërsa  Marsida Xhaferllari është në webin zyrtar të GJK./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Atë që nuk bënë studentët, do ta bëjë tërmeti!/Rudina Xhunga: Po nxjerr nga loja një klasë politike

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.