Fytyra e gjakosur/ Çfarë po ndodh me Katie Price!

Ylli televiziv, Katie Price është shfaqur së fundmi në disa foto tronditëse.

Ajo, duket se po bën një ndërhyrje të madhe në fytyrë, për ta shndërruar atë plotësisht, shkruan “The sun” transmeton Dritare.net.

Në fotot e publikuara, shihet Price e gjakosur, dhe me fasho në fytyrë, në një spital turk ku ajo ka vendosur të kryej ndërhyrjet kirurgjike.

LEXO DHE :  Mohimi për të krijuar një familje

Ende nuk dihet se çfarë e ka shtyrë yllin televiziv ta marrë këtë vendim, por mësohet se familja e saj ka qenë kundër./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.