Foto/ Të gjithë po tallen me iPhone 11 Pro

Një ditë më parë Apple nxori në treg iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe 11 Pro Max.

Apple zbuloi të tria versionet e pajisjes, duke treguar një celular me një ekran 6.1 inç që do të vijë në gjashtë ngjyra: vjollcë, të bardhë, të verdhë, jeshile, të zezë dhe Product Red.

Tipari që tërhoqi vëmendjen e shumicës së fansave ishin tre kamerat e grumbulluara në pjesën e pasme të iPhone 11 Pro dhe Pro Max.

LEXO DHE :  Elisa Spiropali: Zoti e ndihmoftë Ilir Metën, se presidentin se ndihmon dot më askush

Sipas Apple, këto kamera do t’u lejojnë përdoruesve të nxjerrin foto me cilësi akoma më të mirë se më parë, por duket se dizajni i ka lënë fansat të paimpresionuar, shkruan dritare.net

iPhoni me tre kamera është kthyer në objekt talljeje për fansat.

Një e cilëson iPhone-in e ri si frymëzim nga një arrë kokosi, të tjerë nga top bouling, etj./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.