Foto/ Të gjithë po tallen me iPhone 11 Pro

Një ditë më parë Apple nxori në treg iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe 11 Pro Max.

Apple zbuloi të tria versionet e pajisjes, duke treguar një celular me një ekran 6.1 inç që do të vijë në gjashtë ngjyra: vjollcë, të bardhë, të verdhë, jeshile, të zezë dhe Product Red.

Tipari që tërhoqi vëmendjen e shumicës së fansave ishin tre kamerat e grumbulluara në pjesën e pasme të iPhone 11 Pro dhe Pro Max.

LEXO DHE :  Thaçi: Të gatshëm për të ndihmuar Shqipërinë!

Sipas Apple, këto kamera do t’u lejojnë përdoruesve të nxjerrin foto me cilësi akoma më të mirë se më parë, por duket se dizajni i ka lënë fansat të paimpresionuar, shkruan dritare.net

iPhoni me tre kamera është kthyer në objekt talljeje për fansat.

Një e cilëson iPhone-in e ri si frymëzim nga një arrë kokosi, të tjerë nga top bouling, etj./K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.