Foto qesharake, që provojnë se bota ka plot njerëz të çuditshëm

Njerëzit e çuditshëm gjenden kudo në botë. Për sa kohë ju do tregoheni të vëmendshëm ndaj detajeve, bota do ju habisë në çdo lloj situate. Dritare.net, në galerinë më poshtë, u sjell foto të çuditshme nga bota. Mos i humbisni!/E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Veliaj: Fëmijët e Lulit dhe Monikës jashtë shtetit, ata të qytetarëve i nxjerrin në protestë me molotov


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.