Foto/ Princi Uilliam dhe Kate, një urim special për Meghan Markle

Sot Dukesha e Sussex feston 38-vjetorin e lindjes dhe ka marrë shumë urime. Urimi më i veçantë, pas princit Harry, ishte ai i Dukës dhe Dukeshës së Kembrixhit. Çifti mbretëror zgjodhi një fotografi të bukur të tyre me Meghanin, princin Harry dhe princin Charles, e cila ishte shkrepur gjatë xhiros në Ditën e Krishtlindjeve në vitin 2018, informon dritare.net

LEXO DHE :  Rama takohet me Mitsotakis: Prezantim miqësor dhe bashkëbisedim i hapur!

Mbi foto çifti shkruante: “I urojmë Dukeshës së Sussex një datëlindje shumë të gëzuar!”

Meghan gjithashtu mori një mesazh publik për ditëlindje nga princi Harry në llogarinë e tyre në Instagram, Sussex Royal. Aty shkruhej: “Gëzuar ditëlindjen për gruan time të mahnitshme. Faleminderit që m’u bashkove në këtë aventurë. Me dashuri H!”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.