Foto/ Princesha Beatrice dhe i dashuri milioner, çaste romantike gjatë pushimeve në Itali

Princesha Beatrice dhe i dashuri Edoardo Mapelli Mozzi fundjavën që shkoi ishin për pushime në Itali.

Princesha dhe milioneri, dukeshin shumë të dashuruar, ndërsa kaluan pak kohë bashkë në fshatin shkëmbor Positano, në bregun e Amalfit, të dielën.

Beatrice, sapo u kthye nga Italia mori pjesë në një konferencë në New York. Por ndërkohë, disa foto të princeshës dhe të dashurit të saj janë zbuluar, ndërsa kalonin çaste romantike në Itali, shkruan dritare.net

LEXO DHE :  Petrit Vasili: Macron e bëri të vetën, tani u mbetet shqiptarëve të bëjnë të tyren

E veshur me një fustan bardhë e blu, me syze dielli dhe një çantë shumëngjyrëshe, princesha dukej mahnitëse, ndërsa zbriste nga varka për të ngrënë drekë bashkë me të dashurin e saj.

Në foto shihet Edoardo, që ndihmon të dashurën të zbresë nga varka./K.C/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.