Foto/ Nuk do ta besoni! Këta të famshëm paskan sozi!

Me rreth 7 miliardë njerëz që jetojnë aktualisht në planetin tonë, është e sigurt se ne të gjithë kemi një sozi, diku aty. Ne e kemi parë të ndodhë kjo më parë, por të pasurit një sozi, nuk është vetëm te ne, njerëzit e thjeshtë.

LEXO DHE :  Makina përplaset me murin, humb jetën një 34-vjeçar në Gjirokastër

Por edhe të famshmit. Dritare.net ka sjellë për ju, në galerinë më poshtë, të famshmit që i kanë gjetur sozitë e tyre në shtete të ndryshme të botës./K.C/dritare.net

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP