Foto/ Ngjyrat e flokëve që duhet të provoni këtë vjeshtë!

Këtë sezon në botën e stilit të flokëve janë shfaqur trendetë reja, të cilët kanë të bëjnë me ngjyra të ngrohta, posaçërisht e kaltra, nëntonet e kuqe për zeshkanet dhe të freskuara brune me paksa xhufka të shndritshme karamele.

Këto nuanca flokësh, të parat i kanë mbartur damat e Hollywoodit, dhe  për fundin e sezonit të verës kanë dhënë inspirim të shkëlqyeshëm.

LEXO DHE :  Këto janë xhaketat e lëkurës më të bukura për vjeshtën

Pra, harroni krehjet perfekte, ato tone e njëjta të nuancimit  miksimin e paletave të ndryshme të ngjyrave. Përparësia e veçantë është që flokët e ngjyrosura kështu nuk jeni të detyruara t’i rregulloni çdo ditë, as të shkoni shpesh te parukieri..PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.