Foto/ Meta puth qenin hero, që shpëtoi jetë njerëzish nën rrënojat e tërmetit

Presidenti Ilir Meta ndodhet në Kosovë. Ai mori pjesë në ceremoninë e vlerësimit të Forcave të Sigurisë së Kosovës.

Gjatë vizitës, Meta ka qëndruar edhe në Kazermën e FKS-së “Adem Jashari”.

Kreu i shtetit ndau dekorata për ekipet e Kosovës si shenjë falënderimi për mobilizimin për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti në Shqipëri.

LEXO DHE :  Foto/ Nuk është ari dhe diamanti, njihuni me gjërat më të shtrenjta në botë!

Ai nuk harroi të as qenin hero të Kosovës, cili shpëtoi jetë nën rrënojat e Durrësit dhe Thumanës, pas tërmetit. Meta u ul dhe e puthi atë bë ballë, si shenjë mirënjohje./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.