Foto/ Kur mbretëroret mahnitin me fustane të bardha verore!

A ka fustan më elegant gjatë verës se i bardhi? Unë mendoj se jo, dhe dukeshat mbretërore po ashtu. Dukesha e Kembrixhit, Sussex, Kontesha e Wessex, madje dhe vetë mbretëresha kanë një dashuri të madhe për fustanet e bardha.

LEXO DHE :  Lira Gjika dedikim për pediatren që u nda nga jeta: Femra herkule që i ka rrëmbyer vdekjes qindra fëmijë

Dritare.net ka sjellë për ju, në galerinë më poshtë, rastet kur mbretëroret janë veshur me fustane të bardha verore./K.C/dritare.net

 

 

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.