Foto/ Ja si e kaluan fundjavën, vipat shqiptarë!

Fundjava shfrytëzohet nga të gjithë për të pushuar, dhe për të kaluar momente relaksi pranë familjeve e më të dashurve pas një jave të lodhshme në punë.

Edhe vipat shqiptarë, disa me familje, disa me shoqërinë, brenda dhe jashtë vendit zgjedhin që fundjavat t’i kalojnë sa më bukur, sidomos tani që është sezoni i plazhit dhe moti është i nxehtë.

LEXO DHE :  Deklarata e fortë e drejtorit të burgjeve: Janë porositur vrasje nga burgu!

Dritare.net, ju sjell fundjavën e vipave përmes fotove./K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.