Foto/ Dukesha Meghan pret mysafirin e parë në shtëpinë e re, kush është!

Prej dy ditësh, Duka dhe Dukesha e Sussex janë zhvendosur në shtëpinë e re, në Windsor. Meghan dhe princi Harry kanë pritur mysafirin e parë në shtëpinë e tyre, dhe ai është miku dhe artisti, Daniel Martin.

Danieli ka postuar një foto në Instagram, nga Windsori dhe shkruan: Hmmm?”

LEXO DHE :  Presidenti i KE/ ndërpret pushimet, futet urgjentisht në operacion

Danieli ishte në Britani me rastin e një eventi me facialisten e Meghanit, Sarah Chapman dhe me këtë rast shkoi e vizitoi edhe Dukeshën në shtëpinë e re./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.