Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Dafina Zeqiri i shpreh publikisht dashurinë Dj Geek

Foto/ Dafina Zeqiri i shpreh publikisht dashurinë Dj Geek

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të dashura dhe me të suksesshme, ajo karakterizohet nga stili i saj i veçantë. Kohët e fundit kemi dëgjuar për lidhjen e saj me Dj Geek, por vetëm pak kohë më parë u konfirmua.

Tashmë këngëtarja ia shpreh publikisht dashurinë, partnerit të ri. Ndërsa poston në Instagram një foto duke u puthur me Dj Geek, Dafina shkruan: "T’du, t’du!"

Dafina dhe Dj Geek shkojnë shumë me njëri-tjetrin. Urime çiftit!/K.C/dritare.net