Foto/ Çifti kapet mat duke bërë seks në supermarket

Një çift u kap në CCTV duke bërë seks në mes të një supermarketi, pranë kutive të ushqimeve për qen “Friskies”. Çifti ishte duke shijuar çastin në një supermarket në Itali, ndërsa kontrollonin mos dikush po i shihte, informon dritare.net

Në një çast ata ndaluan nga frika se mos kapen dhe gruaja mori një kuti ushqimi për qen dhe e shihte për të mbuluar atë që po bënin. Shihni foto në fotogalerinë më poshtë!/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Taulant Balla: Sot shkodranët kanë kuvendin e tyre të ri lokal

Vëmendje: Nëse këtë artikull  e keni hapur nga Facebook, për të shikuar fotogalerinë e plotë ju lutem klikoni në, www.dritare.net.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.