Foto/ Albin Kurti i shkon në zyrë kryeministrit Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka pritur mbrëmjen e sotme kryeministri ne ardhshëm të Kosovës Albin Kurti.

Kurti i ka shkuar në zyrë Ramës, rreth orës 19:00, ndërsa ende nuk dihet për çfarë janë duke biseduar Rama e Kurti.

LEXO DHE :  Sociologu Tushi: Tërmeti i fundit, pikë kthese në të menduarin e gjërave

Më herët Kurti kishte thënë se në takimin e parë me Ramën, do të flasë për Shengenin ballkanik, mes Shqipërisë, Serbisë e Maqedonisë së Veriut./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.