Fevziu e thotë copë te Luana: Rama të ikë!

Gazetari dhe moderatori i “Opinion”, Blendi Fevziu, i ftuar në emisionin “Shiko kush luan” është pyetur nga Lana Vjollca se cilat janë tre ndryshime që duhet të bëhen në qeverinë Rama.

Fevziu tha se ndryshimi më i mirë do të ishte largimi i Ramës.

“Do bënte shumë mirë të ikte qeveria që do ishte ndryshimi më i mirë se do krijonte një rrotacion. E dyta do ishte shumë mirë që ai që do vinte të kishte besimin absolut të shqiptarëve, dhe e treta ky vend duhet të ketë një lloj perspektive në një moment që të dyja palët do mendojnë më shumë per vendin sesa për karrierën e tyre brenda partisë”, tha Fevziu./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Si puna e tepërt më shkatërroi trurin dhe trupin!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

1 Koment

  1. Fevzo njeri i peshtire dhe i shitur, perse duhet te hiki Rama qe te vine kriminelat SALILULET e tu….
    Ramen nga 38 vende e votuan 35 dhe kryesorja SHBA.
    Dihet qendrimi armiqesor i Frances sepse ata gjithmone kane qene pro Serbit dhe ti me shoke te tille jeni..
    Ta dhente Zoti atje ku te dhemb me shume dhe do ta japi….
    Ju jeni anti kombetar mor qelbesira, Rama nuk eshte me i miri por eshte e keqja me e vogel dhe me kryesorja nuk eshte vrases si miqte e tu qe ja kane kaluar Enverit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.