Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Fevziu e thotë copë te Luana: Rama të ikë!

Fevziu e thotë copë te Luana: Rama të ikë!
Gazetari dhe moderatori i “Opinion”, Blendi Fevziu, i ftuar në emisionin “Shiko kush luan” është pyetur nga Lana Vjollca se cilat janë tre ndryshime që duhet të bëhen në qeverinë Rama.

Fevziu tha se ndryshimi më i mirë do të ishte largimi i Ramës.

“Do bënte shumë mirë të ikte qeveria që do ishte ndryshimi më i mirë se do krijonte një rrotacion. E dyta do ishte shumë mirë që ai që do vinte të kishte besimin absolut të shqiptarëve, dhe e treta ky vend duhet të ketë një lloj perspektive në një moment që të dyja palët do mendojnë më shumë per vendin sesa për karrierën e tyre brenda partisë”, tha Fevziu./E.B-dritare.net