Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ëndrrën në sirtar të Alketa Vejsiut, mund ta realizojë vetëm Timo Flloko!

Ëndrrën në sirtar të Alketa Vejsiut, mund ta realizojë

Pasi falënderoi përzemërsisht Vera Grabockën, si mbështetjen më të madhe të saj, këtë herë postimi i radhës në instagramin e Alketa Vejsiut, i takon Timo Fllokos. Moderatorja e njohur, e quan atë De Niron e kinemasë shqiptare.

Përtej gjithë dashurisë që Alketa përçon për të, na zbuloi edhe një ëndërr të hershme të saj. Nëse nuk e keni menduar ndonjëherë moderatoren si një aktore, mbase Timo, do ta bëjë të mundur këtë.

"Vetem Timo Fllokon se prisja! De Niro i kinemase shqiptare qe meriton aq shume Oscars! Duam te shohim nje film me Timon! Kinemaja shqiptare ka kuptim me Timon! Dhe... me shume modesti nje enderr qe po e them! Shpresoj shume qe te luaj nje film me ty!Ne fakt vetem nese je ti Aktori Kryesor mund te mendoj qe te luaj nje film! Te dua shume Tomo! KiteKat, shkruan Alketa. /L.F-dritare.net